Restauracja & pub Pod Kominkiem

Pod Kominkiem

Slideshow :)

O nas

Przedstawiamy Państwu naszą restaurację, której kuchnia dopieści nawet najbardziej wymagające podniebienie. Nasza restauracja opiera się na tradycyjnej polskiej kuchni, bazując na naturalnych i świeżych produktach. Posiadamy bogaty wachlarz dań przedstawiony Państwu w naszym menu.

Kuchnia czynna od godziny 12 do 20 od poniedziałku do niedzieli. Również w tych godzinach oferujemy dowóz pod wskazane przez Państwa miejsce.

Oferujemy również organizację wszelkich imprez okolicznościowych, wesela, chrzciny, komunie, urodziny, stypy, połowinki, konferencje dla firm, spotkania biznesowe, wigilie firmowe. Szczególnie polecamy zorganizowanie u nas urodzin najmniejszych pociech, w czym również Państwa nie zawiedziemy a szczególnie tych najmłodszych.

Naszym atutem jest również catering, poprzez który zapewniamy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę gastronomiczną różnego rodzaju wydarzeń w Państwa domach lub też tam, gdzie nas potrzeba. Jesteśmy przygotowani również do obsługi festynów, koncertów, imprez plenerowych. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb i życzeń. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Serdecznie zapraszamy !